Biblioteka w Ostrzeszowie

i

Autor: JL

BIBLIOTEKA

Trwa amnestia biblioteczna. Zwróć zaległe książki, a nie będzie ŻADNYCH kar!

2024-05-15 16:05

Choć Tydzień Bibliotek dobiega końca, to ta akcja trwa do końca miesiąca. Zwróć zaległe książki, a nie będzie kar, także tych finansowych. Tradycyjnie w maju biblioteka w Ostrzeszowie ogłasza amnestię dla wszystkich zapominalskich.

Niektóre książki czytelnicy przetrzymują kilka tygodni, a nawet lat! Niektóre egzemplarze nigdy nie wracają na biblioteczne regały.

Amnestia Biblioteczna w ostrzeszowskiej książnicy. To akcja skierowana do wszystkich tych, którzy nieco - lub nieco dłużej przetrzymali wypożyczone książki.

Amnestia biblioteczna to akcja skierowana do wszystkich zapominalskich, którzy nieco przedłużyli swój termin wypożyczenia książki, a teraz - z różnych powodów być może boją się lub wstydzą przyjść do biblioteki i oddać książki. Dlatego teraz, szczególnie przy okazji obchodzonego w maju Tygodnia Bibliotek zapraszamy wszystkich zapominalskich, bo każdy będzie mógł oddać przetrzymane książki bez ponoszenia konsekwencji, także tych finansowych - mówi Dorota Owczarczak, dyrektor biblioteki w Ostrzeszowie.

Oddając zaległe książki, można skorzystać z zewnętrznej wrzutni, która znajduje się obok biblioteki - lub zrobić to bezpośrednio w książnicy.

Akcja potrwa do końca maja.

plakat

i

Autor: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Ostrzeszów im. Stanisława Czernika

QUIZ dla fanów filmu Kogel-Mogel. Co wiesz o kultowej komedii?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Kto powiedział słowa "tu jest jakby luksusowo"?