piast

i

Autor: UKS PIAST Poprawa Ostrzeszów

TENIS STOŁOWY

Piękny sen trwa. Rewelacyjna seria ostrzeszowskiego UKS - u PIAST

2024-03-04 10:37

Mocna pozycja ostrzeszowskiego PIASTA na fotelu wicelidera ligowej tabeli. To po serii 8 zwycięstw w rundzie rewanżowej. UKS ma za sobą fenomenalny początek roku - nie zdołał ich pokonać nawet tegoroczny lider Villa Verde Olesno. W sobotę ostrzeszowianie zmierzyli się z BKS - em Stal Bielsko - Biała i tutaj też mocno zaznaczyli swoją przewagę.

Twierdza Ostrzeszów wciąż niepokonana! Ostrzeszowscy tenisiści wygrywają kolejny - 8. już z rzędu mecz. T

ym razem na własnym parkiecie całkowicie zdominowali ekipę z Bielska - Białej, umacniając tym samym swoją pozycję na fotelu wicelidera tabeli.

Myślę, że w listopadzie nikt nie spodziewał się takiej serii. Tak naprawdę, przez trzy miesiące wygrywamy każdy kolejny mecz na parkietach pierwszej ligi. To bardzo cieszy - szczególnie, że to zwycięstwo z Bielsko - Białą było dość przekonywujące. Po grach deblowych wygrywaliśmy już 6:0. Ostateczny wynik to 8:2 i znowu należy pochwalić wszystkich, bo tak naprawdę każdy pokazał tenis stołowy na bardzo wysokim poziomie. Teraz czeka nas przerwa w rozgrywkach - mówi prezes UKS - u Piast, Jarosław Krzywaźnia.

Kolejny mecz - na wyjeździe - ostrzeszowianie rozegrają dopiero 4 kwietnia. Ich przeciwnikiem będzie Polonia Kielce, która jest obecnie na 8. miejscu w tabeli. Później ostrzeszowianie zmierzą się w domowym meczu z ekipą z Gliwic. 

Kciuki za UKS PIAST trzyma Radio Eska.

Quiz. Razem czy osobno? Każdego dnia używasz tych zwrotów. Wiesz, jak je zapisać?

Pytanie 1 z 10
Która pisownia jest poprawna?