ocz

i

Autor: ksz

śmierć młodej kobiety

Nie żyje 18-latka z Kobylej Góry. Szpital w Ostrzeszowie wydał oświadczenie

2024-03-04 6:28

Tragedia w Kobylej Górze (pow. ostrzeszowski). Nie żyje 18-latka, która szukała pomocy w szpitalu w Ostrzeszowie – na tzw. wieczorynce. Sprawa jest wyjaśniana przez policję i prokuraturę.

Nie żyje 18-latka z Kobylej Góry. Co się wydarzyło?

Do tragicznych wydarzeń doszło w miejscowości Kobyla Góra w powiecie ostrzeszowskim (Wielkopolskie). Nastolatkę znaleziono nieprzytomną na terenie jednej z posesji. Nastolatkę zabrał śmigłowiec LPR do szpitala we Wrocławiu. Jak podał lokalny profil informacyjny Kobyla Góra Movie, dziewczyna zmarła na szpitalnym oddziale ratunkowym wrocławskiego szpitala przy ul. Borowskiej.

Wokół śmierci dziewczyny pojawiło się wiele pytań. Okazało się też, że dzień wcześniej zgłosiła się do szpitala w Ostrzeszowie, jednak odesłano ją do domu. Placówka wydała oficjalne oświadczenie, w którym potwierdza wizytę 18-latki.

W związku z informacjami medialnymi dotyczącymi zgonu 18-letniej mieszkanki Kobylej Góry, Zarząd Ostrzeszowskiego Centrum Zdrowia Sp. z o. o. informuje, że Pacjentka zgłosiła się do Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej w dniu 2.03.2024 r. w godzinach wieczornych. Pacjentkę przyjął, zbadał i zaopatrzył lekarz dyżurny. Stan zdrowia Pacjentki nie wymagał hospitalizacji. Ostrzeszowskie Centrum Zdrowa Sp. z o.o. współpracuje w tej sprawie z Policją i Sanepidem.

Tajemnicza śmierć 18-latki. Sprawę wyjaśnia policja i prokuratura

Tak można przeczytać w komunikacie szpitala. Do tej pory, tak naprawdę nie wiemy, co się wydarzyło, w jakim stanie była 18-latka i czy wcześniej miała kłopoty ze zdrowiem.

Sprawę wyjaśnia już policja i prokurator. Jak zawsze w takich przypadkach - zabezpieczona musi być dokumentacja medyczna, przesłuchani będą wszyscy medycy, którzy udzielali pomocy młodej kobiecie. Na pewno kluczowe będą wyniki sekcji zwłok młodej kobiety. Na razie nie znamy terminu sekcji.

Tragiczna śmierć młodych polskich aktorek. Niezapomniani

Tragiczny wypadek w gminie Pleszew. Kierowca nie żyje