pożar

i

Autor: OSP Ostrzeszów/fb

wypadek

Ostrzeszów. Auto w płomieniach. Nie żyje 17-latek i pies

2023-10-09 9:06

Dramatyczny wypadek w ROGASZYCACH w powiecie ostrzeszowskim. W nocy przy krajowej drodze numer 11 zapaliło się auto. Gdy straż przyjechała na miejsce - samochód był już cały w płomieniach. Nie żyje jedna osoba i pies. Szczegóły wypadku wyjaśnia policja.

Straż pożarna zgłoszenie otrzymała krótko po północy.

Po przyjeździe na miejsce, okazało się, że auto całe jest w płomieniach.

Gdy pierwsza jednostka dotarła na miejsce okazało się, że całe auto jest już objęte ogniem. Szybko ustalono, że w wypadku brały udział trzy osoby. Dwie były na zewnątrz Natychmiast udzielono im pomocy medycznej. A samochód zaczęto gasić. Chwilę później odnaleziono trzecią osobą z auta. Tutaj pomocy udzielali już ratownicy medyczni, którzy dotarli na miejsce. Niestety życia młodego mężczyzny nie udało się uratować. Lekarz stwierdził zgon. W wypadku brał udział także pies. On też zginął.

Mówi NOEMI BIEL, rzeczniczka Straży Pożarnej w Ostrzeszowie.

Dwie poszkodowane ofiary trafiły do szpitala.

Na razie nie wiadomo, jak doszło do tego wypadku. Wstępne ustalenia wskazują, że auto mogło wypaść z drowi. Ale  szczegóły wypadku ustali policyjne dochodzenie.

W akcji ratowniczej udział brało pięć jednostek straży - cztery z PSP w Ostrzeszowie, jedna z OSP Ostrzeszów.

Rozpoznasz artystę po miejscu urodzenia? Sprawdź w quizie jak dobrze znasz polskich artystów

Pytanie 1 z 10
W Katowicach urodził się:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE