bm

i

Autor: fb BM STAL Andrzej Urban

Sport

Ostrów. BM STAL - koniec transferów

2023-03-28 10:57

Markus Loncar, 27-letni zawodnik z Chorwacji dołącza do BM STAL Ostrów. To drugi, po Michale Michalaku transfer dla drużyny w ostatnim tygodniu. Tym samym skład zespołu jest już zamknięty.

Tych zawodników, których obserwowaliśmy było wielu. Z takich czy innych względów wybraliśmy właśnie tych. Nikogo innego nie zakontraktowaliśmy tylko właśnie Michała Michalaka i Markusa Loncara. Bardzo się z tego cieszę i wierzę, że to optymalne wybory dla nas - mówi Andrzej Urban, trener drużyny.  Loncar to zawodnik, którego znamy z zeszłego sezonu i wiemy na co go stać. Na pewno będzie wartościowym uzupełnieniem składu. To zawodnik, który może nas wspomóc w walce na tablicach, nie tylko w samych zbiórkach, ale przede wszystkim w przepychaniu z wysokimi, silnymi graczami. Do tego jest to zawodnik, jak na swoje warunki – 2,14 metra wzrostu – bardzo szybki, dobrze biegający do szybkiego ataku co jest ważne przy naszym stylu gry.

bm

i

Autor: fb BM STAL

A najbliższy mecz BM Stal rozegra już w czwartek w Arenie Ostrów ze Spójnią Stargard. Patronem medialnym drużyny jest Radio Eska.

Źródło: Ostrów. BM STAL - koniec transferów