UKS PIAST Ostrzeszów

i

Autor: UKS PIAST Poprawa Ostrzeszów

TENIS STOŁOWY

Emocje do samego końca! Rewanżowy mecz UKS - u PIAST z Toruniem już w ten piątek!

2024-05-28 9:00

Szanse na awans do Lotto Superligi są niewielkie, ale walka trwa do ostatniej chwili. Już w ten piątek zawodnicy UKS - u PIAST wyjdą na parkiet po raz ostatni ... w tym sezonie. Ostrzeszowianie rozegrają rewanżowy mecz w ramach baraży z Energą Manekin Toruń.

U siebie przegrali 8:2. Szansa na rewanż już w ten piątek.

31 maja UKS PIAST rozegra ostatni mecz w tym sezonie. Na wyjeździe, w ramach baraży o Lotto Superligę ostrzeszowianie zmierzą się z Energą Manekin Toruń.

Przed nami na pewno bardzo trudne zadanie. Tak naprawdę mamy iluzoryczne szanse na to, by uzyskać awans, ale na pewno w Toruniu będziemy walczyć o jak najlepszy wynik. Zapewne ciężko nam będzie odrobić tą zaliczkę, którą torunianie wypracowali sobie w pierwszym meczu. Myślę jednak, że każdy zdobyty punkt będzie dla nas fajną sprawą, dobrym zakończeniem tego sezonu. Zależy nam bardzo, by ten udany sezon zakończyć z podniesionym czołem. Liczymy, że uda nam się zagrać jeszcze lepiej niż w Ostrzeszowie i pokusimy się o jeszcze lepszy wynik, choć zdajemy sobie sprawę, kto jest faworytem tego starcia i kto ma dużo większe umiejętności. Na pewno jednak będziemy walczyć do końca, niezależnie od wyniku. Na co nam pozwoli to piątkowe spotkanie? Czas pokaże - mówi prezes klubu, Jarosław Krzywaźnia.

Początek piątkowego meczu o godz. 18:00. Spotkanie będzie można zobaczyć w necie. Link do transmisji znajdziecie w piątek na fb profilu klubu.

Patronem medialnym UKS - u PIAST jest Radio Eska.

QUIZ. Najgrubsze wpadki gwiazd 2024! Rozpoznasz, komu się to przytrafiło?

Pytanie 1 z 16
Festiwal w Sopocie 2024 to była wylęgarnia gwiazdorskich wpadek. Która piosenkarka wpadła na scenę w stroju przypominającym bieliznę?
Roksana Węgiel Polsat Hit Festiwal