OCK

i

Autor: FB Ostrzeszowskie Centrum Kultury

DLA MIESZKAŃCÓW

Nie tylko Dzień Dziecka, ale i Całej Rodziny. Plenerowa impreza już 1 czerwca!

2024-05-25 10:00

Będą foodtrucki, animacje, koncerty, dmuchańce, pokazy i wiele innych. 1 czerwca Park im. Jana Pawła II w Ostrzeszowie przemieni się w wielkie festiwalowe miasteczko, gdzie bawić się będą - nie tylko dzieci, ale i - całe rodziny.

,,Witajcie w naszej bajce''! Z takim hasłem w Ostrzeszowie świętujemy nie tylko Dzień Dziecka, ale i Dzień Mamy i Taty. Już 1 czerwca w Parku im. Jana Pawła odbędzie się Piknik Rodzinny, podczas którego będzie można m.in. zobaczyć, co słychać u pracowni artystycznych OCK.

Zapraszamy, jak zawsze z początkiem czerwca na festyn z okazji Dnia Dziecka, ale i nie tylko. W Ostrzeszowie świętują całe rodziny. Podczas tego pikniku przewidzieliśmy wiele atrakcji, nie tylko dla najmłodszych. Wszystkie nasze pracownie artystyczne - wokalna, szachowa, fotograficzna i wiele innych - w przestrzeni Parku im. Jana Pawła II będą miały swoje expo i będzie można spróbować swoich sił w każdej z dziedzin - mówi dyrektor Centrum Kultury, Michał Szmaj. 

W programie także pokaz iluzjonisty, animacje, foodtrucki, święto kolorów i wiele innych. Szykujcie się na magiczne popołudnie! Start o 15:00.

plakat

i

Autor: Ostrzeszowskie Centrum Kultury