zdjęcie poglądowe

i

Autor: pixabay.pl

SPOŁECZNE

Zniżki w sklepach, salonach i w kinie. Korzysta z nich ponad 3000 seniorów

2024-05-23 11:56

Działa od 2019 roku, a mieszkańcy chętnie z niego korzystają. Program Ostrzeszowska Karta Seniora. To dokument, którego wyrobienie zajmuje dosłownie kilka minut, a dzięki niemu można skorzystać np. ze specjalnych zniżek - w niektórych miejscach.

Ponad 3000 mieszkańców ma już Ostrzeszowską Kartę Seniora. To dokument, wydawany osobom po 60 roku życia, które mieszkają na terenie miasta i gminy Ostrzeszów. Jego posiadacze mogą korzystać ze specjalnych zniżek - w niektórych miejscach.

Mamy listę partnerów Karty Seniora, jest ich prawie 30. Na tej liście są zarówno masażyści, jak i fryzjer, jest też nasze ostrzeszowskie kino, są restauracje, sklepy. Każdy z tych naszych partnerów zaproponował specjalną zniżkę, z której skorzystać mogą właśnie posiadacze tej karty. To jest od 5 do 20%. Czasami jest też tak, że takim rabatem objęty jest konkretny produkt - mówi Aneta Pawlarczyk - Świtoń z Urzędu Miasta i Gminy Ostrzeszów. 

Lista partnerów stale się rozrasta. Kto aktualnie działa w programie? Tego dowiecie się zaglądając tutaj.

Ci, którzy taką Kartę Seniora już posiadają, jeszcze do końca czerwca mają czas, by zgłosić się do urzędu i wymienić ją na nową. 

Mamy prośbę do obecnych posiadaczy Karty Seniora, tych którzy swój dokument odbierali w ubiegłych latach, by do 30 czerwca zgłosili się do nas i wymienili ją na inną. Zmieniliśmy logo, nasi partnerzy także otrzymali nową grafikę tablic informacyjnych. Zapraszamy do Biura Podawczego, można to zrobić od ręki, starą wymienić na nową i wtedy nie będzie też problemów z zakupami i korzystaniem z ulg u naszych partnerów - dodaje Aneta Pawlarczyk - Świtoń. 

O Ostrzeszowskiej Karcie Seniora więcej przeczytacie tutaj.

QUIZ. Przyjrzyj się dobrze. To, co zobaczysz zdradzi, czy jesteś lubiany i można Ci zaufać. Test obrazkowy

Pytanie 1 z 7
Co widzisz na tym obrazku?
Przyjrzyj się dokładnie. To, co ujrzysz wyjawi, czy masz wyjątkową osobowość. Tylko wybrańcy są w stanie dostrzec ten szczegół. Test obrazkowy