hgfds

i

Autor: pixabay.pl

WAKACJE

Wiemy już, kiedy ruszy sezon na ostrzeszowskim kąpielisku!

2023-03-30 12:36

To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich miłośników wodnych atrakcji. Podczas dzisiejszej sesji rady miejskiej, radni podjęli uchwałę w sprawie ustalenia rozpoczęcia - i zakończenia sezonu kąpielowego na ostrzeszowskim basenie. I choć do tego momentu pozostało jeszcze trochę czasu, już teraz warto wziąć marker w dłoń - i zakreślić tę datę w swoim kalendarzu.

Znamy już oficjalną datę rozpoczęcia sezonu na ostrzeszowskim kąpielisku!

Ten rozpocznie się 1 czerwca i potrwa - do 3 września.

Taką decyzję podjęli radni podczas dzisiejszej sesji rady miejskiej. 

Rada miejska ustala, co następuje - na terenie miasta i gminy Ostrzeszów w 2023 roku ustala się sezon kąpielowy w okresie od 1 czerwca 2023 roku do dnia 3 września 2023 roku. Ustala się następujące kąpieliska na terenie miasta i gminy Ostrzeszów - jest to kąpielisko OSiR, przy ul. Kąpielowej w Ostrzeszowie, o długości linii brzegowej wynoszącej 100 m. Wykonanie uchwały powierza się burmistrzowi Miasta i Gminy Ostrzeszów. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od jej ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Wielkopolskiego - mówił podczas dzisiejszej sesji Michał Kula, naczelnik Wydziału Kształtowania Środowiska i Spraw Komunalnych.

Ostrzeszowskie kąpielisko to nie tylko basen, ale też zjeżdżalnie, plaże, a ponadto boiska do gry w piłkę plażową, kawiarnie czy plac zabaw.

Quiz. Wakacje nad morzem w PRL

Pytanie 1 z 10
Z zakładowych ośrodków wczasowych nie można było wynosić: