zdjęcie

i

Autor: pixabay.pl

KONKURS

ALKOproblem. Filmowy konkurs dla najmłodszych - rozstrzygnięty!

2023-03-30 7:59

Filmowy konkurs ALKOproblem rozstrzygnięty. Rywalizacja skierowana była do uczniów klas VI - VIII szkół podstawowych z terenu miasta i gminy Ostrzeszów, a zadaniem konkursowym - nakręcenie 30 sekundowego spotu, dotyczącego zagrożeń związanych z uzależnieniem od alkoholu. Znamy już wyniki pierwszej edycji filmowych zmagań.

Znamy już laureatów pierwszej edycji konkursu ALKOproblem.

Przypomnijmy, zadaniem konkursowym było nakręcenie 30 sekundowego spotu, dotyczącego zagrożeń związanych z uzależnieniem od alkoholu. Filmik można było nakręcić samodzielnie - lub w grupie max. 3 osobowej.

Rywalizacja była skierowana do uczniów klas VI- VIII szkół podstawowych z terenu miasta i gminy Ostrzeszów.

I tak, pierwsze miejsce zajął filmik uczennic z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Rojowie - Nadii Radzikowskiej, Oliwii Warzybok i Oliwii Jarosz, pn. „No promil – no problem”. Ich spot zostanie wykorzystany w zajęciach profilaktycznych i prewencyjnych prowadzonych przez policjantów z Ostrzeszowa.

Na miejscu drugim z pracą „ALKOproblem – Ratuj życie!” uplasowali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Niedźwiedziu - Julia Czaska, Oliwia Mentel i Patryk Paluch.

Miejsce trzecie - za filmik pn. „Życie to nie kartka papieru” zajął uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 w Ostrzeszowie - Adrian Sikora.

Wyróżniono także dwie inne prace - spot pn. „Taniec śmierci” Matyldy Młot, Marceliny Lis oraz Zuzanny Zawidzkiej z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Rojowie oraz - filmik „Nie!” Amelii Tomaszewskiej, Nadii Mrugalskiej i Norberta Berlik ze Szkoły Podstawowej w Szklarce Przygodzickiej.

Finaliści otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe - a zwycięzcy, dodatkowo voucher na warsztaty pod okiem Kamila Cichonia w Ostrzeszowskim Centrum Kultury. 

Konkurs cieszył się ogromną popularnością wśród młodzieży, dlatego organizatorzy już teraz zapowiadają kolejne edycje. 

Wszystkim uczestnikom, jak i zwycięzcom - serdecznie gratulujemy ;)

Nowe testy sprawnościowe do policji jak dla 10-latka? Czy dałbyś/dałabyś radę??

Pytanie 1 z 8
MĘŻCZYŹNI: Rzut oburącz piłką o wadze 3 kg. Ile metrów muszą rzucić mężczyźni?
Nowe testy sprawnościowe do policji jak dla 10-latka? Czy dałbyś/dałabyś radę??
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE