szefi

i

Autor: Kamil Cichoń

MUZYKA

SZEFI i jego nowy kawałek. Kiedy premiera klipu?

2023-11-30 10:12

Lokalny artysta, który zyskuje coraz szersze grono fanów. Patryk SZEFI Szewczyk - nauczyciel z zawodu i muzyk z pasji. Już za kilka dni - jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem - premierę będzie mieć jego kolejny kawałek ,,Z życiem nam do twarzy''. O czym będzie?

To był prawdziwy rollercoaster. Tak ostatnie miesiące podsumowuje Szefi, który pracował nad swoim najnowszym kawałkiem ,,Z życiem nam do twarzy''.

Będzie o HEJCIE, życiowych zawirowaniach, ale i o tym, że NIGDY nie wolno się poddawać. Carpe diem - w swoim najnowszym utworze przekonuje nas ostrzeszowski raper.

Ostatnie sceny teledysku już nakręcone, teraz szybki montaż - a premiera klipu już za kilka dni.

Sama piosenka jest o tym, żeby się po prostu nie poddawać, walczyć. Carpe diem - chwytaj dzień. Teledysk z tą piosenką jest trochę powiązany z hejtem, który panuje w szkołach, wśród młodzieży, ale i w ogóle - wokół nas wszystkich. Chciałem pokazać i przekonać, żeby nie przejmować się ,,gadaniem'' innych, iść po swoje, bo u każdego z nas przyjedzie kiedyś czas - gdy zaowocuje to, w co angażujemy się na maxa. Jeżeli ktoś angażuje się na sto procent i daje z siebie wszystko, to wierzę, że czeka na niego sukces - mówi Szefi.

Klip do kawałka ,,Z życiem nam do twarzy'' był kręcony w Ostrzeszowie i w okolicy. Udział w całym projekcie wzięli także uczniowie - m.in. ze szkoły w Szkalrce Przygodzickiej, gdzie muzyk pracuje na co dzień jak wu - efista.

W teledysku brali udział głównie uczniowie z mojej szkoły. To byli moi główni aktorzy. Dwójka dzieciaków - chłopiec i dziewczynka - grali główne role. Teledysk opowiada o chłopcu, który ma pasję inną niż wszyscy - tym kolegom to się nie za bardzo podoba. Bo, jak wiadomo - jeśli ktoś jest inny, ma inne pasje, to wielu odtrąca taką osobę. I w tym teledysku to właśnie widać. W trakcie przeplata się jeszcze historia drugiego człowieka - mężczyzny - którego ten chłopiec napotyka na swojej drodze i to mu otwiera oczy. Dzięki temu ten młody chłopiec się otwiera. I to wszystko kończy się takim małym happy endem - dodaje muzyk. 

Klip powinien na dniach pojawić się w sieci. Jesteście ciekawi, co z tego wyszło? Zaglądajcie na media społecznościowe Patryka ;)

Już 4 grudnia będziecie mieli okazję wysłuchać numerów Szefiego na żywo. Muzyk zagra podczas gali sportowej, która odbędzie się w Ostrzeszowskim Centrum Kultury.

Całą rozmowę z Patrykiem wysłuchacie też w naszym ESKOWYM MAGAZYNIE. Tylko na 96.9 FM. Do usłyszenia o 22:00! 

Wiedźmin QUIZ: Którego z wiedźminów bardziej przypominasz?

Pytanie 1 z 9
Czy potrafiłbyś stanąć w obronie kogoś nieznajomego na ulicy?