szefi

i

Autor: JL

MUZYKA

Szefi z nowym kawałkiem. Szykuje się HIT?

2023-10-19 14:04

Przed wakacjami zaskoczył swoich fanów wypuszczając kawałek ,,Pamiętaj''. Potem sporo się u niego działo - choć muzycznie nie było o nim głośno. Patryk Szewczyk - znany jako - SZEFI dość ma już chyba tej ciszy i szykuje dla nas małą niespodziankę. Co to będzie? Muzyk zdradził to tylko nam.

Pierwszy raz usłyszeliśmy o nim blisko 2 lata temu, kiedy to muzyk wypuścił swój debiutancki singiel ,,Sam ze sobą''. Jednak serca większej publiki podbił dopiero rok później, za sprawą kawałka ,,Zamykam oczy'', który nagrał we współpracy z Martą M.

Patryk SZEFI Szewczyk - dobrze znacie go z naszych rozmów, bo na ESKOWEJ ściance gościł nie po raz pierwszy.

Tym razem jednak nie rozmawialiśmy o jego początkach, inspiracjach, marzenia, czy dopiero co wypuszczonym klipie - ale pogadaliśmy trochę na temat najbliższej przyszłości autora.

Tylko nam muzyk zdradził, jaką niespodziankę szykuje dla swoich fanów. I kiedy można jej oczekiwać. 

Szykuję nowy numer, mogę nawet zdradzić jego tytuł. Będzie się nazywał ,,Z życiem nam do twarzy''. Przewiduję zrobić teledysk, który będzie związany ze ... szkołą. Głównymi jej aktorami będą dzieci. Myślę, że jako głównych aktorów wezmę uczniów, z którymi mam po prostu najbliższy kontakt, czyli uczniowie którzy są ode mnie ze szkoły. Ten kawałek jest o tym, że warto się przełamywać, że tak naprawdę mamy jedno życie, które warto jest spędzić w pełni i nie rezygnować, mimo tych wszystkich przeszkód, które nas w życiu gdzieś tam spotykają - mimo tego, że czasem ktoś stara się nam usilnie przeszkadzać w tym naszym życiu i dążeniu do celu - mówi Patryk Szewczyk.

Kawałek wraz z teledyskiem - jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem - będzie miał premierę już za kilka tygodni.

Nieoficjalnie, muzyk przyznał też, że ma już w planach pierwsze - większe - koncerty. 

Jeśli jesteście ciekawi, co ciekawego działo się u SZEFIEGO w te wakacje i chcecie sprawdzić, kiedy będzie można usłyszeć go na żywo - posłuchajcie sami ;)

Patryk Szewczyk z nowym kawałkiem. Szykuje się HIT?

Pasujesz bardziej do świata Wiedźmina, czy Cyberpunka 2077? Ten QUIZ to sprawdzi!

Pytanie 1 z 9
W jakim miejscu mieszkasz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE