uks

i

Autor: UKS PIAST Poprawa Ostrzeszów

TENIS STOŁOWY

Rywal okazał się lepszy. Przegrana UKSu w meczu z Gliwicami

2024-04-15 9:21

Twierdza Ostrzeszów zdobyta. UKS PIAST przegrywa domowy mecz z ekipą z Gliwic. To pierwsza w tej rundzie porażka ostrzeszowian, którzy po kontuzji Kamila Nalepy grają w osłabionym składzie.

Rewelacyjna passa UKSu PIAST przerwana.

W tej rundzie ostrzeszowianie zaliczyli 6 zwycięstw i jeden remis. Wczoraj dołożyli pierwszą porażkę. W domowym meczu przegrali z ekipą KTSu Gliwice. 

To rywal, którego do tej pory ostrzeszowianom nie udało się pokonać.

Przegrywamy z zespołem KTSu Gliwice 2:8. Na pewno jednak ten wynik nie odzwierciedla przebiegu całego spotkania. Przegraliśmy aż pięć 5 - setówek i myślę, że miało to wymierny wpływ na ten końcowy rezultat. Chciałbym pochwalić wszystkich chłopaków, ponieważ mimo drobnych kontuzji, walczyliśmy jak równy z równym. Musimy pamiętać, że cały czas jesteśmy osłabieni brakiem Kamila Nalepy i na pewno spowodowało to, że przegrywamy to spotkanie. Już drugi sezon jesteśmy w pierwszej lidzie i dotychczas ani razu nie udało nam się osiągnąć korzystnego rezultatu z gliwiczanami - mówi prezes klubu, Jarosław Krzywaźnia.

Po ośmiu rozegranych w tej rundzie kolejkach ostrzeszowianie plasują się na trzeciej lokacie z dorobkiem 25 punktów. Przed nimi jest ekipa z Gliwic (z takim samym dorobkiem punktowym, ale lepszym bilansem spotkań) oraz drużyna z Olesna.

UKS jest bardzo blisko baraży o LOTTO SUPERLIGĘ.

Szansa na kolejne punkty - już w najbliższy weekend, kiedy to PIAST zagra w wyjazdowym meczu z ekipą z Frysztaka. Ostatni w tym sezonie mecz ostrzeszowianie zagrają - 4 maja z ATSem Akanzą Lublin.

Patronem medialnym klubu jest Radio Eska. 

QUIZ: "Zróbmy sobie wnuka". Jak dobrze pamiętasz ten kultowy film?

Pytanie 1 z 10
Maniek i Gienia Koselowie w filmie martwią się losem swoich dzieci. Ile ich mają?
Kadr z filmu Zróbmy sobie wnuka