Pożar w zakładzie w Kozłach. Straty sięgają ponad 100 tysięcy złotych

i

Autor: Straż Pożarna w Ostrzeszowie

POŻAR

Pożar w zakładzie produkcyjnym w Kozłach. Straty sięgają ponad 100 tysięcy złotych

2023-08-28 18:47

120 tysięcy złotych – tyle wynoszą straty po pożarze, do którego doszło w niedzielę, 27 sierpnia na terenie zakładu produkcji palet w Kozłach. Zapalił się wózek widłowy.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do ostrzeszowskich strażaków w niedzielę, 27 sierpnia około godziny 22.00. Przed przybyciem pierwszych zastępów straży pożarnej, pracownicy zakładu przystąpili do gaszenia pożaru przy użyciu gaśnic. 

Strażacy na miejscu zdarzenia zastali palący się wózek widłowy wewnątrz budynku produkcyjnego. Ratownicy zabezpieczeni w aparaty ochrony dróg oddechowych podali jeden prąd gaśniczy na pożar w celu dogaszenia pożaru. Następnie obiekt sprawdzono kamerą termowizyjną w celu wykrycia ukrytych zarzewi ognia, których nie stwierdzono. Na zakończenie działań budynek został oddymiony przy pomocy wentylatora – informuje st. str. Noemi Biel, rzeczniczka ostrzeszowskich strażaków.

W działaniach udział brały zastępy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Ostrzeszowie, Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrzeszowie oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Niedźwiedziu.

Quiz. Jakie przysmaki jada w tych miastach w Polsce? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 10
Zaczynamy od Suwalszczyzny. Możesz być pewien, że podczas jedzenia tego posiłku, z pewnością nie oparzysz się przez zbyt wysoką temperaturę zupy, ponieważ zamawiając ten posiłek, dostaniesz go zimnego. Jest dobry rozwiązaniem na upalnie dni. O czym mowa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE