przemoc

i

Autor: pixabay.com

Ponad dwa lata znęcał się nad żoną psychicznie, bił ją i dusił - 35-latek trafił do aresztu

2021-12-10 13:01

To była przemoc fizyczna i psychiczna - w końcu poszkodowana postanowiła poprosić o pomoc. Do Komendy Policji w Ostrzeszowie zgłosiła się kobieta, która powiadomiła mundurowych, że jej mąż od ponad dwóch lat znęca się nad nią psychicznie, dusi i bije. Teraz oprawca jest już w areszcie.

Do Komendy Policji w Ostrzeszowie zgłosiła się kobieta, która powiadomiła mundurowych, że mąż od czerwca 2019 roku stosuje wobec niej przemoc fizyczną i psychiczną. Tego samego dnia, którego zgłosiła się po pomoc mówiła, że była uderzana i podduszana. Obawiała się wrócić do domu, w którym zostawiła dwójkę dzieci więc na miejsce natychmiast udali się policjanci.

W związku z powyższym policjanci przyjęli od zgłaszającej zawiadomienie o przestępstwie, a następnie w uwagi na fakt, że kobieta w obawie o swoje zdrowie i życie nie chciała powrócić do miejsca zamieszkania, w którym pozostawiła dwójkę swoich dzieci, udali się pod wskazany adres, gdzie zastali 35-latka, którego zatrzymali do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie, umieszczając w policyjnym areszcie.

Informuje Komenda Policji w Ostrzeszowie.

Na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Ostrzeszowie zastosował wobec mężczyzny trzymiesięczny areszt.

W Bydgoszczy stanął pierwszy książkomat
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE