zdjęcie

i

Autor: FB UKS Villa Verde Olesno

TENIS STOŁOWY

Pojedynek na szczycie! UKS PIAST zagra z liderem ligowej tabeli

2024-02-08 9:00

Kibice UKS - u PIAST do boju! Wasze wsparcie będzie teraz bardzo potrzebne drużynie - bo już w najbliższą niedzielę, na własnym parkiecie ostrzeszowianie zmierzą się z liderem tabeli - UKS - em Olesno. No i co tu dużo mówić, łatwo nie będzie.

Ten pojedynek do łatwych z pewnością nie będzie należał.

Już w najbliższą niedzielę ekipa UKS - u PIAST zmierzy się w domowym meczu z liderem tabeli - Villą Verde Olesno. Ostrzeszowianie mają na koncie serię zwycięstw i są w rewelacyjnej formie, ale zdają sobie sprawę z tego, z jak wymagającym rywalem przyszło im walczyć. 

Drużyna ta w ubiegłym sezonie występowała na parkietach LOTTO SUPERLIGI. W tym momencie z pewnością jest najlepszą ekipą pierwszej ligi grupy południowej. Na pewno to oni są faworytem tego spotkania. Myślę jednak, że jesteśmy teraz na fali i z pomocą i wsparciem ostrzeszowskiej publiczności możemy pokusić się o dobry wynik. W tym sezonie, na naszej sali jeszcze nie przegraliśmy i mam nadzieję, że w niedzielę też nie doznamy goryczy porażki - mówi prezes UKS - u PIAST, Jarosław Krzywaźnia. 

Po ostatnich wygranych UKS plasuje się na czwartej pozycji, a do lidera z Olesna traci pięć punktów.

Czy zawodnikom PIASTA uda się podtrzymać dobrą passę? Dowiemy się już w niedzielę. Początek meczu o godz. 11:00.

Jaką postacią z horroru jesteś? Ten quiz pokazuje straszną prawdę!

Pytanie 1 z 7
Jak lubisz spędzać wolny czas