mural

i

Autor: MR

Pamiętają o DOMSONIE! Specjalny MURAL w skateparku w Kaliszu

2020-05-24 9:57

W skateparku, w którym w poniedziałek, w tragicznym wypadku zginął 16-letni Dominik, powstało graffiti upamiętniające młodego kaliszanina. To jego przyjaciele w ten sposób chcieli podkreślić, jak ważnym był dla nich człowiekiem. I że nie zapomną go nigdy.

Dominik zginął w miejscu, które- jak mówią jego najbliżsi- kochał najbardziej. Bo jazda na rowerze była jego wielką pasją.

18 maja, podczas akrobacji w skateparku w Kaliszu, spadł z roweru i uderzył głową w betonowe podłoże. Jego stan od początku był bardzo ciężki.

Mimo walki lekarzy- chłopak zmarł po kilku godzinach. Podczas akrobacji 16-latek nie miał kasku ochronnego.

Pisaliśmy o tym TUTAJ : https://www.eska.pl/ostrzeszow/wypadek-w-kaliskim-skateparku-nie-zyje-16-latek-aa-sECM-cbye-9Fbj.html

Ta tragedia wzbudziła ogromne emocje. Dochodzenie w sprawie śmierci chłopaka ( par. 155 kk ) wszczęła kaliska prokuratura. A policja poszukuje świadków tego dramatu. Bo pojawił się wątek dziewczynki na hulajnodze, która miała zajechać drogę nastolatkowi. A potem szybko razem  z mamą opuścić to miejsce.

To wszystko teraz skrupulatnie jest wyjaśniane. Wciąż jednak najczęściej mówi się, że był to nieszczęśliwy wypadek.

W piątek odbył się pogrzeb Dominika. W sobotę w miejscu, w którym zginął pojawił się mural upamiętniający chłopaka. Jak mówią jego przyjaciele i najbliżsi- nigdy o Dominiku nie zapomną. A ten niewielki mural będzie go przypominał.

mural

i

Autor: MR