praca

i

Autor: pixabay

Praca

Ostrzeszów. Pomoc dla młodych na rynku pracy

2023-10-04 10:23

Już działa i pomaga. Punkt doradztwa dla młodzieży w Urzędzie Pracy w Ostrzeszowie. Choć pomaga nie tylko młodzieży, bo z porady mogą skorzystać osoby do 30 roku życia.

Psycholog, doradca zawodowy czy radca prawny. Z pomocą dla młodych ludzi na rynku pracy w Ostrzeszowie. W miejscowym Urzędzie Pracy działa już Punkt doradztwa dla młodzieży. Z porad skorzystać może nie tylko młodzież, ale wszyscy, którzy nie skończyli jeszcze 30 lat.

Punkt powstał w ramach projektu „Czas na Młodych – Punkty doradztwa dla młodzieży” i dofinansowany jest z rezerwy Funduszu Pracy.

- Projekt realizowany jest w latach 2023 – 2024 we współpracy z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Ostrzeszowie, Stowarzyszeniem Ostrzeszowskie Centrum Przedsiębiorczości  w Ostrzeszowie oraz Stowarzyszeniem „Na Rzecz Rozwoju Gminy Kobyla Góra” w Kobylej Górze.

Do skorzystania z usług punktu zapraszamy osoby niezarejestrowane z Urzędzie Pracy w wieku do 30 roku życia – informuje PUP w Ostrzeszowie.

Warto wiedzieć, że doradcy nie są dostępni w każdym dniu pracy ostrzeszowskiego pośredniaka, ale wyznaczonych dniach i godzinach.

Harmonogram znajdziecie na www.ostrzeszow.praca.gov.pl - w aktualnościach.

Quiz, co wolisz? Te pytania zdradzą prawdę na Twój temat

Pytanie 1 z 8
Co wolisz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE