Nowy wóz bojowy dla PSP w Ostrzeszowie

i

Autor: PSP Ostrzeszów

Nowy wóz bojowy zasilił flotę Komendy Straży Pożarnej w Ostrzeszowie - ZOBACZCIE ZDJĘCIA

2021-11-22 10:29

​Ta fura kosztuje ponad milion złotych. I właśnie pojawiła się w garażu Komendy Straży Pożarnej w Ostrzeszowie. Funkcjonariusze mają nowy wóz bojowy. To średni samochód ratowniczo- gaśniczy, który posłuży do gaszenia pożarów w miejscach trudno dostępnych. Właśnie do takich akcji samochód został dostosowany.

Średni samochód ratowniczo gaśniczy przyda się strażakom podczas gaszenia pożarów w miejscach trudno dostępnych. Właśnie do takich akcji samochód został dostosowany. Jest w pełni wyposażony. 

Pojazd posiada pełne wyposażenie, w tym między innymi: sprzęt i armaturę do podawania wody i piany, aparaty ochrony dróg oddechowych, zestaw do udzielania KPP, radiotelefony, latarki, sprzęt oświetleniowy, pilarki spalinowe do drewna, podręczny sprzęt burzący.

Informują strażacy z Ostrzeszowa. 

Zakup pojazdu w kwocie 1 215 240,00 zł został sfinansowany w ramach projektu: „ Usprawnienie systemu ratownictwa w transporcie kolejowym – etap I”, współfinansowanego przez Unię Europejską.

Służby rozbiły nielegalny biznes. Zarabiali kolosalne pieniądze na hazardzie
Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej Straży Granicznej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE