mikołaj

i

Autor: JL

SPOŁECZNE

Można pomóc. TikToker organizuje zbiórkę dla zwierzaków

2024-02-29 11:46

Ostrzeszowski TikToker - Mikołaj Pinkiewicz - z kolejną akcją. Były już kwiaty na rynku, były koperty z niespodzianką, był też Obraz Tysiąca Serc. Teraz będzie - zbiórka dla zwierzaków ze schroniska w Ostrowie. Każda pomoc - i każdy drobiazg jest na wagę złota.

Halo Ostrzeszów! Trzeba pomóc psiakom i kociakom z ostrowskiego schroniska. Potrzebna jest karma - sucha i mokra, koce, zabawki i wiele wiele innych. I nie chodzi tu o gigantyczne ilości, bo każdy - nawet najmniejszy drobiazg, bardzo się przyda.

Do wzięcia udziału w zbiórce zaprasza TikToker - Mikołaj Pinkiewicz, który jest organizatorem tego całego zamieszania.

Postanowiłem zorganizować taką małą zbiórkę w Ostrzeszowie i w okolicy. Wiem, że potrzeby są spore, w schronisku przyda się wszystko. No i tak, na taki ,,chłopski rozum'' wydaje mi się, że jeżeli ktoś będzie chciał ofiarować koc, smycz, obroże - to wszystko się przyda. Nie tylko jest to kwestia suchej i mokrej karmy. Każdy może się do mnie odezwać, czy to szkoła, czy osoba prywatna.

W akcję włączyły się już pobliskie szkoły. To m.in. Zespół Szkół im. Powstańców Wielkopolskich w Ostrzeszowie. Dołączyć może jednak każdy - paczka znajomych, koledzy z pracy. Każdy, kto chce dołożyć przysłowiową cegiełkę. 

Akcja potrwa do 8 marca. Jeśli chcecie pomóc czworonogom odezwijcie się do Mikiego.

QUIZ. W którym roku...? Przy szóstym pytaniu złapiesz się za głowę

Pytanie 1 z 10
W którym roku Lech Wałęsa Lech Wałęsa dostał Pokojową Nagrodę Nobla?