górski

i

Autor: Ralf Lotys (Sicherlich)/Wikipedia

Mistrz świata w podwójnym Ironmanie w Ostrzeszowie - OCKa zaprasza na spotkanie z Jerzym Górskim

2022-03-08 11:23

Ostrzeszowskie Centrum Kultury już 25 marca zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Przekroczyć Granice". Tym razem gościem OCKa będzie Jerzy Górski - triathlonista i mistrz świata w podwójnym Ironmanie. O dokonaniach Górskiego powstał film "Najlepszy". Będzie można go również zobaczyć podczas wydarzenia.

Triathlonista i mistrz świata w podwójnym Ironmanie - będzie gościem Ostrzeszowskiego Centrum Kultury. Spotkanie z Jerzym Górskim - bo właśnie o nim mowa - odbędzie się już 25 marca w OCKa. To na pewno będzie ciekawe wydarzenie. Jerzy Górski ma na swoim koncie wiele przygód i przeżyć. W młodości wpadł w narkomanie. Dopiero dzięki pobytowi w Monarze, czyli w ośrodku dla uzależnionych powoli wychodził na prostą i tam stawiał swoje pierwsze sportowe kroki. Upór i zacięcie się opłacały. Jerzy Górski zdobył wiele prestiżowych, sportowych tytułów. Między innymi jest mistrzem świata w podwójnym Ironmanie.

Spotkanie - przypominamy - odbędzie się 25 marca w OCKa o godzinie 20:00. Wcześniej, bo o 18:00 w kinie PIAST będzie można zobaczyć film "Najlepszy", którego głównym bohaterem jest właśnie Jerzy Górski.

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym w Przemyślu. X edycja
Sonda
Pomagasz ukraińskim uchodźcom?