Autor: kks kalisz

Piłka nożna

KKS Kalisz. Awansu nie będzie

2024-06-03 9:38

To koniec marzeń o awansie do 1 ligi. Przynajmniej w tym roku. KKS Kalisz na swoim boisku przegrał finał baraży 1:2 ze Stalą Stalowa Wola.

A zaczęło się świetnie, bo bramką dla trójkolorowych w 2 minucie meczu, którą strzelił Hubert Sobol. Przewagę zespół utrzymał do przerwy. Druga połowa należała już do Stali, a KKS po czerwonych kartkach grał tylko ośmioma zawodnikami.

Zawiedliśmy, na pewno zawiedliśmy. Ciężko będzie zrozumieć i pogodzić się z tym co się stało. Natomiast jestem mimo wszystko zadowolony, że tak walczyliśmy do samego końca – mimo osłabienia, przewagi przeciwnika. Cały czas wierzyliśmy, że uda się wygrać - mówi trener KKS Marcin Woźniak

Na razie jeszcze nie wiadomo, jakie będą ruchy kadrowe w zespole. Patronem medialnym KKS jest Radio Eska.

Źródło: KKS Kalisz. Awansu nie będzie