policja

i

Autor: BŹ

policja

Kępno. Napad na stację paliw. Policja ma wizerunek sprawcy!

2024-05-26 12:46

Sprawca wciąż nie jest złapany. Ale policja ma już jego wizerunek. Funkcjonariusze z Kępna, wraz z kolegami m.in. z Wrocławia i Ostrowa – szukają mężczyzny, który w nocy z piątku na sobotę napadł na stację paliw przy ulicy Solidarności w Kępnie.

Jak udało się nam ustalić, zaraz po napadzie do akcji włączono ponad 70 policjantów, w tym także - z psami. Sprawcy napadu jednak nie udało się jeszcze zatrzymać. Ale – co ważne – policja wie jak wygląda. Wizerunek napastnika udało się ustalić z monitoringu stacji.

Mają już go policjanci nie tylko z Kępna, ale także z innych jednostek – po Ostrów, Kalisz czy Oleśnicę i Wrocław. Czyli cały region, gdzie mógł sprawca uciec.

Ustalano wizerunek sprawcy z monitoringu stacji - informuje nas Andrzej Borowiak, rzecznik KWP w Poznaniu -  Wystawiono posterunki KPP Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, KMP Kalisz, KWP Opole - KPP Kluczbork, KPP Namysłów, KWP Łódź - KPP Wieruszów, KWP Wrocław z KPP Oleśnicą.

Do napadu doszło w nocy z piątku na sobotę. Mężczyzna w kapturze wszedł na stację i grożąc przedmiotem, który wyglądał jak broń – zażądał pieniędzy. Dwie kasjerki, które były na miejscu, wydały mu gotówkę – było to około 2 tysięcy złotych.

Na szczęście nikt w tym napadzie nie ucierpiał. W momencie napadu na stacji nie było klientów.

Quiz, czy jesteś lubiany. Czy inni mogą Ci zaufać?

Pytanie 1 z 8
Masz wielu przyjaciół?