piast

i

Autor: UKS PIAST Poprawa Ostrzeszów

TENIS STOŁOWY

Co tam się działo?! Rewelacyjna gra PIASTA w meczu z Olesnem!

2024-02-12 9:49

Szóste z rzędu zwycięstwo i awans z czwartego na trzecie miejsce w ligowej tabeli. To po wczorajszym meczu UKS - u PIAST z Villą Verde Olesno. Ostrzeszowianie są w rewelacyjnej formie - i w tej rundzie nie mają sobie równych. Wczoraj dali kibicom prawdziwy pokaz umiejętności.

Takiego wyniku nie spodziewał się nikt! Ale zrobili to! UKS PIAST wygrywa z liderem tabeli Villą Verde Olesno, 6:4.

Ostrzeszowscy tenisiści są w rewelacyjnej formie - i udowadniają to podczas każdego meczu. Po wczorajszym sukcesie PIAST wskakuje na podium i tym samym ma chrapkę na baraże.

Świeżo po wygranym meczu z Olesnem. Na pewno nastroje w drużynie są bardzo dobre, jesteśmy zadowoleni z wyniku. Przed meczem - gdzieś tam z tyłu głowy - liczyłem na to, że jesteśmy w stanie powalczyć o jakieś punkty. Było wiadomo, że będzie to ciężka droga, ponieważ Olesno jest drużyną, która w tym roku ma zdecydowanie najsilniejszy skład i - oni - będą się bili o superligę. Po tym meczu na pewno nasze apetyty wzrosną i do samego końca będziemy starali się walczyć o baraże. Myślę, że jako ekipa jesteśmy silni i mentalnie i sportowo i będziemy walczyć, bądźmy dobrej myśli - mówi zawodnik Piasta, Adrian Więcek.

We wczorajszym meczu punktowali - Adrian Więcek (2), Kamil Nalepa (2), Michał Krzyżanowski (1) i Adrian Spychała (1). 

Słów uznania dla postawy zawodników nie krył także prezes klubu - Jarosław Krzywaźnia.

Takiej serii jeszcze nie notowaliśmy na parkietach pierwszej ligi. Bardzo nas to cieszy. Tym bardziej, że to zwycięstwo jest na pewno najcenniejsze. Pokonujemy zespół, który do tej pory był niepokonany - UKS Villa Verde Olesno, 6:4. Bardzo dużo emocji, bardzo dużo kibiców - co nas cieszy. No i na pewno ta zwyżkująca forma jest dla nas świetnym prognostykiem przed meczem z Rzeszowem. Wielkie brawa i słowa uznania dla chłopaków, bo naprawdę pokazali kawał dobrego tenisa. 

Z drużyną z Rzeszowa ostrzeszowianie zmierzą się - na własnym parkiecie - już w najbliższą sobotę. Czy dołożą siódme z rzędu zwycięstwo i utrzymają się na podium? Przekonamy się już wkrótce.

Początek meczu - o 16:00. Patronem medialnym PIASTA jest Radio Eska.

Tego nie uczą w szkole! Quiz z wiedzy ogólnej

Pytanie 1 z 10
Firma, która ma m.in. sklepy Biedronka pochodzi z jakiego kraju?