audiologs

i

Autor: fb audiologs

Muzyka

AUDIOLOGS na festiwalu Taste the Music [POSŁUCHAJ]

2024-06-06 18:30

Ponad 20 DJ` z całej Europy, a wśród nich ostrowski duet AUDIOLOGS. Kuba Kujawa i Radek Bagrowski zagrają już w sobotę na festiwalu Taste The Music na zamku w Rydzynie. Jedynym takim w Polsce w całości poświęconym tylko muzyce house. Dlatego przyciąga gości i muzyków z całej Europy.

W ubiegłym roku graliśmy na festiwalu po raz pierwszy, taki dwugodzinny występ na rozpoczęcie, rozgrzewaliśmy publiczność - mówią Radek Bagrowski i Kuba Kujawa - To się udało i w tym roku zaproszono nas znowu, ale tym razem gramy już późno w nocy. Za to rozpoczynają nasi przyjaciele z Drawska Pomorskiego z Deep Sesje, u których bywamy przynajmniej raz w roku. Przygotowaliśmy coś specjalnego na tą noc, starannie wybieraliśmy kawałki przez ostatnie dwa tygodnie, układając wszystko tak, by stanowiło dobrą kompozycję. Zawsze staramy się, żeby to były utwory, których jeszcze nie graliśmy i mamy nadzieję, że uda nam się wprowadzić was w dobry nastrój. 

Audiologs w Taste The Music
audiologs

i

Autor: az

Taste The Music już w sobotę 7 czerwca na zamku w Rydzynie. Więcej o festiwalu i duecie AUDIOLOGS znajdziecie na ich facebookowych profilach.

taste the music

i

Autor: fb audiologs
Źródło: AUDIOLOGS na festiwalu Taste the Music [POSŁUCHAJ]