Koleje Wielkopolskie sp. z o.o.

i

Autor: FB Koleje Wielkopolskie sp. z o.o.

KONKURS

Stwórz grafikę i pokaż, jakie będą Koleje Wielkopolskie przyszłości. Nagrody czekają!

2024-06-06 16:00

Jaka jest Twoja wizja przyszłości wielkopolskich kolei? To mega nowoczesne dworce, luksusowe pociągi, a może coś innego? Teraz masz szansę odpowiedzieć na to pytanie - a za swoją kreatywność, zgarnąć cenne nagrody. Koleje Wielkopolskie ogłaszają czwartą edycję konkursu ,,Pociąg do sztuki''.

Pędzle, kredki i ołówki, czy raczej - myszka i klawiatura w dłoń! ,,Koleje Wielkopolskie Przyszłości'' to hasło czwartej edycji konkursu ,,Pociąg do Sztuki'' organizowanego przez Koleje Wielkopolskie.

Zadaniem konkursowym jest stworzenie grafiki, na której uczestnicy przedstawią swój pomysł na Koleje Wielkopolskie przyszłości. Należy pamiętać, że temat można interpretować w dowolny sposób. Uczestnicy mogą więc przedstawić swoją wizję pociągu, dworca, czy też trasy, jaka miałaby być w przyszłości obsługiwana przez nasze koleje - mówi Dariusz Kaszyński, naczelnik Wydziału Promocji i Marketingu Kolei Wielkopolskich.

Prace konkursowe muszą być nadesłane w odpowiednim formacie.

Praca konkursowa powinna być przygotowana w formacie B1, w orientacji pionowej, w pliku PDF. Powinna posiadać także tytuł - dodaje Dariusz Kaszyński.

W konkursie mogą wziąć udział zarówno dorośli jak i dzieci. Termin nadsyłania prac mija 18 sierpnia. O szczegółach przeczytacie także tutaj.

plakat

i

Autor: Koleje Wielkopolskie sp. z o.o.

Czy masz obok siebie wampira energetycznego? Zrób ten quiz obowiązkowo!

Pytanie 1 z 10
Czy po spotkaniu z tą osobą masz niejasne poczucie winy, niepokoju, nawet jeśli nic się nie stało?