wośp

i

Autor: WOŚP

30. FINAŁ WOŚP w Ostrzeszowie - znamy program imprezy

2022-01-13 11:40

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już 30 stycznia. Jak zawsze atrakcji, licytacji i koncertów nie zabraknie też w Ostrzeszowie. Wszystko w tym roku odbędzie się na parkingu przy Ostrzeszowskim Centrum Kultury, a także w sali widowiskowej OCK. Pierwsze występy startują już o 13:30. Co się będzie działo? Czytaj dalej!

W programie 30. finału WOŚP w Ostrzeszowie odbędą się występy przedszkolaków, koncerty zespołów JOY friends, Side Of Mind, Garażowy Raj, Bosscy, a także Felicjana Andrzejczaka, znanego z zespołu Budka Suflera. Dodatkowo będzie też coś dla aktywny. Można będzie wziąć udział w biegu organizowanym przez grupę "Aktywny Ostrzeszów, w zajęciach z jogi, a także powspinać się na ściance wspinaczkowej. Zorganizowane zostaną turnieje: piłki nożnej, szachowy oraz gier planszowych. Podczas imprezy będzie można także oddać krew i zbadać wzrok. Nie zabraknie również słodkości. 

wośp

i

Autor: WOŚP, ostrzeszowski sztab
Młoda artystka Agnieszka Ciura pokazuje podkarpacką historię i obrzędowość na autoportretach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE