17-latek trafił do szpitala. Niebezpieczne zdarzenie w Siedlikowie

i

Autor: mraj zdj. archiwalne

ZDARZENIE DROGOWE

17-latek trafił do szpitala. Niebezpieczne zdarzenie w Siedlikowie

2023-08-16 16:25

17-letni motorowerzysta z obrażeniami ciała trafił do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. To po tym jak zderzył się z samochodem osobowym. Do zdarzenia doszło w środę (16.08) w godzinach porannych w Siedlikowie w gm. Ostrzeszów.

Przed godziną 06:00 dyżurny ostrzeszowskiej komendy policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym z udziałem motorowerzysty, do którego doszło w miejscowości Siedlików.

Z ustaleń poczynionych na miejscu wynika, że 17-letni mieszkaniec gm. Ostrzeszów, jadąc motorowerem marki Simson, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i wjechał bezpośrednio pod nadjeżdżający pojazd marki Opel, którym kierował 20-latek, mieszkaniec gm. Ostrzeszów. Poszkodowany mężczyzna, który okazał się sprawcą zdarzenia, trafił do ostrowskiego szpitala z urazem lewej nogi – mówi st. asp. Magdalena Hańdziuk, rzeczniczka ostrzeszowskiej policji.

Na miejscu wykonano czynności z udziałem technika kryminalistyki w kierunku wypadku drogowego. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie.

Znasz przepisy? Zobacz, czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy

Pytanie 1 z 12
Obowiązek zapinania pasów bezpieczeństwa obejmuje