policja

i

Autor: FB Wielkopolska Policja

SPOŁECZNE

Została chwila na wysłanie zgłoszenia. Wskaż policjanta, który pomógł

2023-05-30 10:00

To już ostatni moment, by w szczególny sposób docenić tych policjantów, którzy - dla nas - są bohaterami, choć bez peleryny. Do 31 maja można wysyłać zgłoszenia w ramach ogólnopolskiego konkursu ,,Policjant, który mi pomógł''. Każdy z nas może wskazać policjanta, który stanął na wysokości zadania i - według nas zasługuje na medal. Wystarczy kilka kliknięć - i gotowe!

Czasu zostało niewiele. Tylko do końca maja można zgłaszać kandydatów do nagrody w ogólnopolskim konkursie ,,Policjant, który mi pomógł''. Głównym celem konkursu jest wyróżnienie tych mudnurowych, którzy w sposób szczególny - podczas służby lub nawet po zdjęciu munduru - angażują się w bezinteresowną pomoc drugiej osobie.

Jak co roku też w konkursie biorą udział policjanci z Ostrzeszowa - jeśli wśród nich jest ktoś, kto według was zasługuje na takie wyjątkowe odznaczenie - to tylko do jutra możecie zgłosić jego kandydaturę.

Wyniki tegorocznej edycji konkursu zostaną ogłoszone na koniec czerwca - a uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas Święta Policji - 24 lipca.

Formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Slang policyjny. Czy dogadałbyś się z policją? Sprawdź!

Pytanie 1 z 14
"Czekolada" w slangu policyjnym to:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE