śmieci

i

Autor: KPP Kępno

Wyrzucił śmieci przez okno, a wszystko widzieli policjanci - nastolatek słono za to zapłacił

2021-11-18 12:35

Choć kosz stał kilka metrów dalej, to nastolatek postanowił śmieci wyrzucić na parking. I słono za to zapłacił. W Łęce Opatowskiej pod Kępnem 17-latek z okna samochodu wyrzucił torbę po jedzeniu. Wszystkiemu przyglądali się policjanci, którzy ukarali nastolatka najwyższym możliwym mandatem za takie bezmyślne zachowanie.

Na parkingu szkoły podstawowej w Łęce Opatowskiej, jeden z pasażerów osobówki 17-letni mieszkaniec Opatowa wyrzucił z pojazdu śmieci. Była to torba po jedzeniu. Wszystko widzieli policjanci.

Jak się okazało 17 - letni mieszkaniec Opatowa, wyrzucił torbę pełną opakowań oraz butelek po artykułach spożywczych z jednej z restauracji szybkiej obsługi w Kępnie. (...). Takiego typu zachowanie powinno być piętnowane społecznie. Pamiętajmy sankcje w postaci krytyki kolegów, znajomych, przechodniów ma często większy walor wychowawczy niż mandat.

Informuje Komenda Policji w Kępnie.

Nastolatek, który ją wyrzucił śmieci przez okno dostał najwyższy możliwy mandat za takie nieodpowiedzialne zachowanie. Kara wynosi 500 zł. A wystarczyło na chwilę wysiąść i wrzucić śmieci do kosza, bo ten stał kilka metrów dalej.

Sonda
Czy policjanci zareagowali prawidłowo?
Nikifor w Muzeum Etnograficznym. Dyrektor Muzeum oprowadza po niezwykłej wystawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE