smaki na końcu świata

i

Autor: pixabay.pl

Wyjątkowo SMACZNA impreza na Końcu Świata!

2022-09-23 9:50

To będzie przepyszna i aromatyczna impreza. Pyzy z mięsem, a może kaczka z jabłkami? Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Już 2 października startuje Festiwal SMAKI JESIENI NA KOŃCU ŚWIATA, oczywiście ... na Końcu Świata w gminie Kraszewice.

Pyzy z gzikiem, plyndze ze śmietaną, a może parowce? Jedno jest pewne - z tej imprezy nikt nie wyjdzie głodny i KAŻDY  na pewno znajdzie coś dla siebie. Najbardziej aromatyczne i najsmakowitsze dania kuchni regionalnej będzie skosztować już 2 października podczas Festiwalu Smaki Jesieni Na Końcu Świata

Pierwszy dzień jesieni, a ja chciałbym zaprosić Państwa na Festiwal Smaki Jesieni Na Końcu Świata, który odbędzie się 2 października, oczywiście na Końcu Świata w gminie Kraszewice. Podczas festiwalu odbędzie się degustacja potraw regionalnych przygotowanych przez koła gospodyń wiejskich z gminy Kraszewice. W programie także występy artystyczne - zagrają dla nas Doruchowianie, Czajkowianki, Harmonia, Kobylagórzanie, Laskowianie, Sasanka, Rogaszanie i Jesienne Róże, a wszystko zakończone wspólną biesiadą - mówi Konrad Kuświk, wójt gminy Kraszewice. 

Ale Festiwal Smaki Jesieni Na Końcu Świata to nie tylko impreza kulinarna. W programie także atrakcje dla tych, którzy lubią się trochę poruszać. Będzie można spróbować swoich sił w biegu i marszu nordic walking, jak zawsze w urokliwych warunkach przyrody.

smaki

i

Autor: Urząd Gminy Kraszewice

Polskie dania regionalne - czy wiesz skąd pochodzi ten przysmak?

Pytanie 1 z 10
Skąd pochodzi rogal marciński?
Rogal Marciński