siedlików

i

Autor: Szkoła Podstawowa w Siedlikowie

edukacja

Szkoła w Siedlikowie laureatem konkursu Lasów Państwowych

2023-09-28 10:19

Szkoła w Siedlikowie będzie mieć nową leśną ścieżkę edukacyjną. Szkoła znalazła się wśród laureatów konkursu Lasów Państwowych „Klasa z drewna” i dostała 99 tysięcy złotych na realizację projektu.

Nowoczesną, pełną atrakcji leśną ścieżkę edukacyjną będzie mieć Szkoła Podstawowa w Siedlikowie. Placówka została laureatem konkursu "Klasa z drewna" organizowanego przez Lasy Państwowe. A to oznacza 99 tysięcy złotych na budowę tej atrakcji.

Ma być to ścieżka ze specjalnie wytyczonymi i urządzonymi trasami spacerowymi do nauki przyrodniczo - leśnej oraz aktywnego wypoczynku. Dedykowana jest głównie uczniom miejscowej szkoły, ale jeśli pojawią się goście – to też oczywiście będą mogli pospacerować.

Na razie nie wiadomo kiedy ruszy budowa ścieżki, ale szkoła obiecuje na bieżąco wszystkie informacje podawać.

Autorkami projektu są: Anna Wiśniewska-Polus (opracowanie projektu), Maria Chróścik i Renata Cempel (scenariusze zajęć), Beata Michalak (wizualizacja terenu).

Czy rozpoznasz miasta po atrakcjach? QUIZ turystyczny dla spostrzegawczych

Pytanie 1 z 10
Słynne kariatydy znajdziemy w:
Kariatydy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE