przekroczyć granice

i

Autor: Ostrzeszowskie Centrum Kultury

Przekroczyć granice - niezwykłe spotkanie na zamkowym dziedzińcu

2022-06-21 12:30

Dni Ziemi Ostrzeszowskiej właśnie trwają, a atrakcji i niespodzianek nie brakuje. Już dziś spotkanie w ramach cyklu PRZEKROCZYĆ GRANICE - z niezwykłym rodzeństwem, Małgorzatą i Łukaszem Haladyn.

Niezwykli ludzie w niezwykłym miejscu. Już dziś na dziedzińcu zamkowej baszty kazimierzowskiej spotkanie w ramach cyklu Przekroczyć granice z rodzeństwem - Małgorzatą i Łukaszem Haladyn. Obaj wspólnie, pokonując własne ograniczenia i bariery przeszli już - i to dosłownie naprawdę sporo. Od lat aktywnie uczestniczą w wielu zawodach, a także rajdach na orientację.

Małgorzata i Łukasz Haladyn to rodzeństwo, które wspólnie od wielu lat uczestniczy w rajdach przygodowych na orientację. Jest to połączenie ultramaratonu, z biegiem na orientację, z kolarstwem i triathlonem. To setki kilometrów pokonywane za pomocą roweru, kajaka, czasami wpław, czy własnych nóg czy to w biegu, czy to w chodzie - mówi Michał Szmaj, dyrektor Ostrzeszowskiego Centrum Kultury.

Przekroczyć granice to cykl spotkań, już od kilku lat organizowany przez Ostrzeszowskie Centrum Kultury. Wspólnym mianownikiem wszystkich zaproszonych gości jest podjęcie próby pokonywania własnych barier - zarówno fizycznych, jak i psychicznych. Wśród uczestników cyklu znaleźli się już m.in. Jerzy Górski, Witold Juszczak oraz Krzysztof Balicki.

Start spotkania o godz. 18:00 na dziedzińcu Baszty Kazimierzowskiej.

QUIZ: Mentalnie jesteś kobietą czy mężczyzną? Sprawdź, co mówi twoje wewnętrzne "ja"

Pytanie 1 z 8
Potrafisz zrobić 50 pompek bez najmniejszego problemu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE