pociągi

i

Autor: Koleje Wielkopolskie

Pouszukiwane oryginalne pomysły - do wygrania cenne nagrody!

2022-07-05 18:00

Wakacje, gorące słońce, piaszczysta plaża i ... podróż pociągiem! Koleje Wielkopolskie ogłaszają konkurs na letnią, filmową pamiątkę z wypoczynku - z pociągiem w roli głównej. Do wygrania cenne nagrody.

Koleje Wielkopolskie ogłaszają konkurs na filmową pamiątkę z letniego urlopu. Wakacje to czas błogiego relaksu i dalekich wypraw. Zdecydowanie najlepszą pamiątką z podróży są zdjęcia i filmy. Teraz możecie je wykorzystać, by zdobyć cenne nagrody. ,,Wakacje z Kolejami Wielkopolskimi'' to konkurs na filmowe ujęcie z pociągiem w roli głównej. Udział może wziąć każdy mieszkaniec województwa wielkopolskiego w wieku od 13 do 26 lat.

Filmy oceniane będą w dwóch kategoriach - do 30 sekund (w pionie) i od 30 sekund do 3 minut (w poziomie).

Najlepsze i najbardziej oryginalne pomysły zostaną nagrodzone. Do wygrania m.in. nowoczesny sprzęt i zaproszenie na 20. edycję festiwalu Millenium Docs Against Gravity.

konkurs na film

i

Autor: Koleje Wielkopolskie

Macie już jakieś pomysły? Nie zwlekajcie, łapcie kamerę i do dzieła! Macie czas do 31 sierpnia.

Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj.

Którym letnim kurortem jesteś?

Pytanie 1 z 9
Dzień przed urlopem...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE