malowanie

i

Autor: pixabay.pl

Policyjny konkurs z okazji Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

2023-02-22 10:33

Policjanci z Ostrzeszowa zachęcają do wzięcia udziału w konkursie. ,,Przemoc moimi oczami''. Pod takim hasłem Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu ogłasza konkurs z okazji Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. Zawody skierowane są do uczniów szkół podstawowych z klas VI-VIII oraz szkół ponadpodstawowych z klasy I-IV z całej Wielkopolski.

Trwa Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem.

To ogólnopolska, coroczna akcja Ministerstwa Sprawiedliwości, do której dołącza także Ostrzeszów. Dlatego w najbliższych dniach każdy mieszkaniec z terenu miasta i gminy będzie mógł otrzymać bezpłatną pomoc prawną i psychologiczną. Dyżury pełnią - ostrzeszowska policja oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie.

Rozpiskę dyżurów znajdziecie tutaj.

Z okazji Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu organizuje konkurs pn. ,,Przemoc moimi oczami''.

Zawody skierowane są do uczniów szkół podstawowych z klas VI-VIII oraz szkół ponadpodstawowych z klasy I-IV z całej Wielkopolski.

W ramach konkursu należy przygotować i nadesłać - w terminie do 30 kwietnia - pracę w jednej z dwóch kategorii - plakat, fotografia, ulotka lub spot filmowy.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Szczegóły znajdziecie na stronie ostrzeszowskiej policji.

konkurs

i

Autor: Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie

QUIZ. Motoryzacyjna prawda/fałsz. 50 proc. szansy w każdym pytaniu, ale łatwo nie będzie!

Pytanie 1 z 10
Największa dopuszczalna prędkość w Polsce to 150 km/h