Ostrzeszowscy tenisiści jadą do Krosna

i

Autor: pixabay zdjęcie ilustracyjne

TENIS STOŁOWY

Ostrzeszowscy tenisiści jadą do Krosna

2023-09-15 17:04

UKS Piast Poprawa Ostrzeszów jedzie do Krosna. Już w sobotę, 16 września ostrzeszowscy tenisiści zmierzą się z bieniaminkiem rozgrywek 1. ligi z KSTS Mosir Krosno.

Dla ostrzeszowskich tenisistów będzie to drugi mecz w nowym sezonie. Na pewno nie lekceważymy przeciwnika – mówi nam Jarosław Krzywaźnia, prezes UKS Piast Poprawa Ostrzeszów.

Co prawda przegrali w pierwszej kolejce z BISTS Bielsko-Biała 1:9, ale myślę, że ten zespół ma spory potencjał i na pewno nic nam za darmo nie odda w tym sobotnim spotkaniu.

I jak dodaje Jarosław Krzywaźnia, to nie jedyne sportowe emocje, które czekają nas w sobotę.

Wystąpi również 3 liga i zagra także nasza 6 liga, która debiutuje w tym sezonie. Nie możemy jeszcze zapominać o występie naszych kadetów, którzy pojadą na zawody wojewódzkie. Także tych wydarzeń w klubie będzie mnóstwo. Mamy spore nadzieje, że uda nam się wywalczyć dobre wyniki.

Za ostrzeszowskich tenisistów kciuki trzyma Radio Eska.

QUIZ: Jesteś kibicem tenisa? Rozpoznasz te tenisistki? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 20
Na początek coś łatwego Tenisistka na zdjęciu to...
Serena Williams
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE