minigolf

i

Autor: Patryk Jędrowiak/fb

sport i rekreacja

Ostrzeszów. Pole do minigolfa widać już "gołym okiem". Wkrótce finisz prac

2023-09-21 13:01

Pole do minigolfa w Ostrzeszowie coraz bliżej. Boisko powstaje na terenie ośrodka sportu i rekreacji KąpieLOVA. Finał planowany jest na jesień.

To nie tylko pole do gry w golfa, ale także miejsce spotkań. W Ostrzeszowie na ukończeniu jest budowa pola do minigolfa.

Plac powstaje na terenie ośrodka sportu i rekreacji KąpieLOVA.

Prace są już bardzo zaawansowane. Powinny skończyć się jesienią. Co ważne, poza polami do minigolfa, będą tam także alejki spacerowe, mała infrastruktura czyli ławeczki, leżanki. Chcemy by to miejsce, niegdyś przecież kultowe dla Ostrzeszowa, nadal było żywe. Było miejscem spotkań wszystkich, fajnego odpoczynku dla całych rodzin. By było też takim miejscem aktywności dla ostrzeszowian, ale i gości.

Mówi nam burmistrz Ostrzeszowa - Patryk Jędrowiak.

Na realizację tej inwestycji miasto pozyskało blisko 200 tysięcy złotych z funduszy unijnych. Wartość prac to pół miliona.

Quiz, czy poradzisz sobie w życiu bez prądu?

Pytanie 1 z 9
Bez czego nie wyobrażasz sobie życia?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE