Ostrzeszów. Młodzi piłkarze poszukiwani

i

Autor: pixabay zdjęcie ilustracyjne

SPORT

Ostrzeszów. Młodzi piłkarze poszukiwani

2023-08-10 8:54

Czy są tu mali fani piłki nożnej? Akademia Piłkarska Ostrzeszów zaprasza dzieci od lat 4 na otwarte treningi. Szczegóły poniżej.

Są tacy, którzy od dziecka marzą o piłkarskiej karierze. I to może się spełnić. Akademia Piłkarska Ostrzeszów organizuje treningi dla dzieci od lat 4. Najbliższe spotkania w Ostrzeszowie planowane są 23 i 30 sierpnia. Treningi odbędą się przy ul. Kąpielowej. Natomiast 25 sierpnia trening odbędzie się w Grabowie nad Prosną przy ul. Przemysłowej. Początek o godzinie 16.30.

Akademia Piłkarska Ostrzeszów – przyświeca nam sztandarowa zasada: FUTBOL bawi, naucza i wychowuje. Akademia to miejsce na aktywność, zdrowie i rozwój pasji Twojego dziecka! AP Ostrzeszów to zajęcia sportowe dla przedszkolaków, dla dzieci oraz dla młodzieży. Zapisz swoje dziecko na trening piłkarski, gdzie harmonijnie będzie rozwijać swoje umiejętności i spełniać marzenia – zachęca kadra szkoleniowa Akademii.

Szczegóły dostępne m.in. TUTAJ

Legendarni piłkarze. Wiesz jaki kraj reprezentowali? Zapomnij o komplecie punktów! [QUIZ]

Pytanie 1 z 15
Diego Armando Maradona reprezentował:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE