sala wiejska palaty

i

Autor: Urząd MiG Grabów nad Prosną

OPERA LEŚNA zaprasza - nowe oblicze sali wiejskiej w Palatach

2022-11-25 8:00

Projekt OPERA LEŚNA ZAPRASZA STRUDZONYCH GOŚCI, czyli nowe, gustowne oblicze sali wiejskiej w miejscowości Palaty. Inwestycja kosztowała blisko 135 tysięcy złotych, z czego 50 tysięcy - to dofinansowanie w ramach XII edycji konkursu ,,Pięknieje wielkopolska wieś''. W ramach tej kwoty m.in. wyremontowano i odnowiono salę główną oraz hol wejściowy.

Sala wiejska w Palatach, ku radości mieszkańców zyskała nowe, stylowe oblicze. Teraz to miejsce śmiało można nazwać nową - a na pewno jedną z najładniejszych - wizytówką miejscowości. 

Pięknieje wielkopolska wieś - tym razem w miejscowości Palaty.

Blisko 50 tysięcy złotych pozyskano z budżetu Samorządu Województwa Wielkopolskiego w ramach dwunastej już edycji konkursu, którego głównym celem jest dofinansowanie społecznych inicjatyw mieszkańców poszczególnych sołectw w województwie wielkopolskim.

Pieniądze, które otrzymano w ramach jednego ze zwycięskich projektów -  ,,Pośród krętych zakoli Prosny OPERA LEŚNA zaprasza na relaks strudzonych gości'' przeznaczono na remont sali wiejskiej w miejscowości Palaty. Dzięki temu miejsce to wzbogaciło się m.in. nowy wygląd sali głównej oraz holu wejściowego. Całkowity koszt zadania to blisko 135 tysięcy złotych.

Spore brawa należą się mieszkańcom sołectwa, którzy społecznie wspomogli prace remontowe.

Weselne hity, które porywają do tańca. Wydaje Ci się, że znasz wszystkie? Ten QUIZ prawdę Ci powie!

Pytanie 1 z 15
"Daj mi tę noc" zna każdy. Tylko jak nazywał się zespół, który nagrał hit?