ZWZT

i

Autor: FB Zwolnieni z Teorii

KONKURS

Ogólnopolska Olimpiada Zwolnieni z Teorii. Wielki sukces uczniów z Kępna!

2024-05-24 11:27

Projekty z Kępna wśród najlepszych w Polsce. Uczniowie z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Kępnie laureatami X ogólnopolskiej Olimpiady Zwolnieni z Teorii. Srebrne Wilki otrzymały dwie inicjatywy, ale w tym roku szkoła zgarnęła także Złotego Wilka, czyli nagrodę za NAJLEPSZY projekt w danej kategorii.

Kępno ma laureatów ogólnopolskiej Olimpiady Zwolnieni z Teorii. To Filip Parzonka, Maciej Gasztych, Michał Dziewięcki, Szymon Rubiszewski i ich autorski projekt WIRTUALNE SPOŁECZEŃSTWO. Panowie wygrali Złotego Wilka w kategorii Przestrzeń Miejska. Ich projekt to nic innego, jak wirtualne spacery po miejscach kultury, instytucjach, czy okolicznych zabytkach.

Uczniowie z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Kępnie zgarnęli także dwa Srebrne Wilki, za projekt - i tutaj bez niespodzianek - Wirtualne społeczeństwo, a także Z nami się nie boisz. Ten drugi opracowały trzy uczennice - Magda Znaj, Ala Ciesielska i Kinga Pilarek, a jego głównym tematem były lęki u dzieci.

To się nazywa młodzież na medal! Wielkie brawa!

W X edycji Olimpiady zrealizowano łącznie 1552 projektów społecznych. Były to kampanie społeczne, wydarzenia publiczne, zbiórki charytatywne i projekty technologiczne. 

Medialnym partnerem Olimpiady Zwolnieni z Teorii jest Radio Eska.

QUIZ. Polskie Reality show - Szalone osobowości oglądały miliony. Sprawdźcie, czy je pamiętacie!

Pytanie 1 z 10
W jakim kraju powstał pierwszy, modelowy program Big Brother, który był wzorem dla innych krajów?