kks

i

Autor: kks kalisz

Piłka nożna

KKS Kalisz - tym razem na ostro. Nie tylko na boisku

2023-11-20 15:29

KKS Kalisz powraca na miejsce wicelidera tabeli 2 ligi z kompletem 18 punktów na koncie. Wszystko po niedzielnym meczu, w którym na terenie gospodarza pokonał 4:1 zespół Radunia Stężyca. Bramki dla trójkolorowych zaliczyli Mateusz Wysokiński, Nestor Gordillo po jednej oraz dwie Hubert Sobol.

Za nami trudny czas bo w ostatnich pięciu kolejkach wygraliśmy tylko raz - mówi trener KKS Paweł Ozga. To zwycięstwo na terenie bardzo dobrze zorganizowanego rywala smakuje podwójnie i bardzo nas cieszy. Na pewno jestem zadowolony z drużyny, bo bramki i wynik to jedno, ale nastawienie chłopaków, komunikacja na boisku, mowa ciała – to bardzo cieszy jako trenera. Mieliśmy okazję też przekonać się kto tak naprawdę jest z nami, a kto tylko udaje, że wspiera klub i zespół. Pokazaliśmy w tym meczu, że warto na nas stawiać i nie wolno przekreślać tej drużyny. Gratulacje dla moich chłopaków i gramy dalej. Mamy więcej punktów i cieszę się bo potrzebowaliśmy tego.

kks

i

Autor: kks kalisz

Kolejny mecz KKS rozegra u siebie już w sobotę, a podejmować będzie Zagłębie Lubin. Start o 16:00 a patronem medialnym Trójkolorowych jest Radio Eska.

kks

i

Autor: az
Źródło: KKS Kalisz - tym razem na ostro. Nie tylko na boisku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE