pieniądze

i

Autor: KPP Kępno

Sprawa kryminalna

Kępno. Ukradł szefowi ponad 30 tysięcy złotych. Pieniądze zakopał

2024-05-28 11:24

Okradł pracodawcę a pieniądze zakopał w lesie. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia. Policja w Kępnie zatrzymała 35-latka, który ukradł swojemu szefowi ponad 30 tysięcy złotych.

Kradzież zgłosił poszkodowany przedsiębiorca z Kępna. A dochodzenie doprowadziło policję do jednego z kierowców, mieszkańca powiatu ostrzeszowskiego.

- W dniu 23 maja do kępińskiej jednostki zgłosił się jeden z kępińskich przedsiębiorców, który poinformował o kradzieży pieniędzy w kwocie ponad 30 tysięcy złotych. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kępnie podjęli czynności dochodzeniowo-operacyjne, podczas których ustalili, iż kradzieży dokonał jeden z pracowników tej firmy, który zatrudniony w niej był jako kierowca. Dzięki wytężonej pracy, funkcjonariusze odzyskali skradzione - informuje kępińska komenda.

Zatrzymany mężczyzna przyznał, że pieniądze zakopał w lesie w okolicach Wielunia. Gotówka wróciła do właściciela a 35-latek usłyszał zarzuty kradzieży. Grozi my od 3 miesięcy do 5 lat więzienia.

policja kępno

i

Autor: KPP Kępno

Arcytrudny quiz muzyczny. Czy rozpoznasz wykonawcę po tytule piosenki?

Pytanie 1 z 10
"Free Fallin" śpiewał...