Kalisz. Mężczyzna wypadł z okna. W sprawie zatrzymano dwie osoby

i

Autor: mraj

TRAGICZNY WYPADEK

Kalisz. Mężczyzna wypadł z okna. W sprawie zatrzymano dwie osoby

2024-05-23 13:10

Prokuratura wyjaśnia przyczyny tragicznego zdarzenia w Kaliszu. W środę, 22 maja wieczorem na osiedlu Asnyka (środa) z okna mieszkania na czwartym piętrze wypadł mężczyzna. Niestety, mimo podjętej reanimacji 41-latek zmarł. W sprawie zatrzymano dwie osoby.

Do zdarzenia doszło w środę, 22 maja po godzinie 20.00. Na miejscu pracowały policja, straż pożarna, Zespół Ratownictwa Medycznego i prokurator. W tej sprawie zatrzymane zostały dwie osoby.

41-letni obywatel Ukrainy prawdopodobnie wypadł z czwartego piętra poprzez balkon, doznając obrażeń ciała, które w efekcie doprowadziły do jego zgonu. Prowadzone jest postępowanie w jego ramach na miejscu zostały przesłuchane osoby mogące posiadać wiedzę odnośnie tego konkretnego zdarzenia. Zatrzymane zostały dwie osoby to mężczyźni w wieku 47 i 35-ciu lat. Są to obcokrajowcy - mówi Maciej Meler, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Zatrzymani mężczyźni, gdy tylko wytrzeźwieją, jeszcze dziś mają zostać przesłuchani. Ciało 41-latka decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do sekcji. Jej wyniki będą kluczowe.​

CH czy H? Jak zapiszesz to słowa?

Pytanie 1 z 25
Jak zapiszesz to słowo?
Źródło: Kalisz. Mężczyzna wypadł z okna. W sprawie zatrzymano dwie osoby