maraton

i

Autor: pixabay.pl

IMPREZA SPORTOWA

Jesteście już wpisani na listę startową? Biegi o puchar Kocich Gór już 7 kwietnia!

2024-03-28 10:18

Mamy tutaj miłośników sporu? Jeśli tak, to coś dla Was! Przed nami 39. Ogólnopolskie Biegi Przełajowe o Puchar Kocich Gór. To jak zawsze w Kobylej Górze. Zapisy na poszczególne kategorie trwają do 2 kwietnia. W tym roku to m.in. bieg na 6 km, czy marsz nordic walking, ale nie tylko. Czym jeszcze zaskoczą nas organizatorzy?

Zmagania maluchów, marsz nordic walking, czy bieg na 6 km. To wszystko już 7 kwietnia podczas 39. Ogólnopolskich Biegów Przełajowych o Puchar Kocich Gór. W tym roku impreza połączona jest z okrągłym jubileuszem.

W tym roku impreza biegowa jest częścią obchodów 60 - lecia Klubu Piłkarskiego Zefka Kobyla Góra. Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć przygotowaną galerię, przedstawiającą wydarzenia oraz postacie związane z kobylogórskim sportem - mówi Adrian Kucharski z grupy biegowej ZEFKA RUNNERS.

Jeśli chcecie dołączyć i nie tylko podopingować, ale też spróbować swoich sił na trasie - to czasu pozostało już niewiele. Zapisy potrwają tylko do 2 kwietnia. Do wyboru m.in. biegi szkół podstawowych, ponadpodstawowych, bieg na 6 km, czy marsz nordic walking.

Jak co roku przygotowaliśmy kilkanaście biegów dla dzieci i młodzieży, zaczynając od przebranego biegu przedszkolaków, poprzez rywalizację szkół podstawowych i średnich. W programie minutowym znajdziecie Państwo również konkurencje specjalnie dla przyjaciół z domów pomocy społecznej. Nie ukrywamy, że jesteśmy dumni z tej inicjatywy. Pokazujemy, że sport jednoczy wszystkich, bez względu na wiek, czy poziom sprawności - liczy się serce do walki. Na sam koniec przewidzieliśmy bieg open na dystansie 6,3 km oraz 4 km pętlę dla fanów marszu nordic walking. Przypominamy, że zapisy dzieci i dorosłych potrwają do 2 kwietnia - dodaje Adrian Kucharski.

Wszystko odbędzie się 7 kwietnia na stadionie sportowym w Kobylej Górze. Start o godz. 9:45. 

Szczegóły znajdziecie też tutaj.

plakat

i

Autor: FB Kocie Góry

Rozpoznasz polskie miasto po rejestracji auta? To trudny quiz dla zmotoryzowanych!

Pytanie 1 z 20
WI, AI to: