Jej pies zarabia 2 tys. funtów miesięcznie. Gabrielle nie musi pracować

i

Autor: Instagram/Fugate Frenchie Farm, pixabay.com/PublicDomainPictures

CIEKAWOSTKA

"Jestem tak leniwa, że to mój pies chodzi do pracy". Jej pies zarabia blisko 11 tys. złotych miesięcznie! To on spłaca kredyt Gabrielle

2023-09-22 11:07

Gabrielle Judge zarabia na życie w mediach społecznościowych. Jak się okazuje, sama nie musi pracować. Na TikToku wyznała, że jej pies potrafi miesięcznie zgarnąć blisko 2 tys. funtów! - Spłaca za mnie kredyt hipoteczny - przyznaje z uśmiechem dziewczyna.

Gabrielle Judge zarabia w Internecie

Gabrielle Judge na swoich kontach w mediach społecznościowych dzieli się z internautami radami, w jaki sposób znaleźć pracę, która nie wymaga dużego wysiłku, a przynosi dobre wynagrodzenie. W ten sposób kobieta zarabia na życie. Podczas jednego z ostatnich nagrań na TikToku wyznała, że sama zarabiać nie musi, bo robi to za nią jej... pies.

Nie musi pracować. Jej pies zarabia blisko 2 tys. funtów miesięcznie! W jaki sposób zarabiać na psie?

- Jestem tak leniwa, że to mój pies chodzi do pracy - przyznała z uśmiechem Gabrielle Judge podczas nagrania. Jej pies wabi się Solana i potrafi miesięcznie "zarobić" nawet 2 tys. funtów, czyli blisko 11 tys. złotych! Solana występuje w licznych reklamach. Gabrielle nagrywa miesięcznie od 10 do 15 filmów ze swoim pupilem, a następnie sprzedaje je specjalnym agencjom.

Firmy te poszukują nagrań ze zwierzętami, które np. bawią się wyznaczonymi zabawkami konkretnych marek. - To naprawdę łatwy sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Twój pies może próbować nowych produktów, nie robisz mu krzywdy, pupil po prostu wykonuje czynności, które normalnie by robił, a ty po prostu to nagrywasz - tłumaczy kobieta.

Okazuje się, że istnieją specjalne agencje zoologiczne, które pośredniczą i kontaktują ze sobą właścicieli zwierzaków z poszczególnymi firmami szukającymi np. konkretnych ras kotów czy psów do następnej płatnej promocji. - Jest to niewymagający zaangażowania i elastyczny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy bez konieczności zmiany pracy - stwierdziła Gabrielle.

Najpiękniejsze rasy psów. Jak dobrze znasz je wszystkie? Quiz

Pytanie 1 z 10
Co to za rasa?
Husky