zwolnieni

i

Autor: Zwolnieni z Teorii/ fb

Jest sukces! ZWOLNIENI z TEORII z Kępna z BRĄZOWYMI WILKAMI

2022-05-20 8:19

Kępno ma laureatów Ogólnopolskiej Olimpiady ZWOLNIENI z TEORII. Na konkurs napłynęło tysiąc projektów z całej Polski. W tym dwa z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych numer 1 w Kępnie.

Projekty z Kępna wśród najlepszych w Polsce!

Wczoraj poznaliśmy laureatów ogólnopolskiej olimpiady ZWOLNIENI z TEORII.

BRĄZOWE WILKI trafiły do uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych numer 1 w Kępnie za projekt PRAWO PIĘŚCI W INTERNECIE.

Były rozmowy, były akcje profilaktyczne, jest profil na facebooku.

Chcieliśmy pokazać, uświadomić ludziom jak wielki jest problem cyberprzemocy w naszym otoczeniu. Razem stworzyliśmy materiały rozszerzające wiedzę na ten temat, którą umieściliśmy na naszym Instagramie i w materiałach dla odbiorców. W czasie trwania olimpiady zrealizowaliśmy konkurs na najlepszy plakat lub wiersz dotyczący cyberprzemocy, zrobiliśmy wystawę prac konkursowych, stworzyliśmy prezentację na temat cyberprzemocy, która została zrobiona w dwóch językach: polskim i ukraińskim oraz stworzyliśmy piosenkę. Na tym jednak nie kończymy. Liczymy, że nasza praca spotka się z dobrym odbiorem, że młodzież będzie korzystać z naszych pomysłów. Chcemy to dalej rozwijać - mówią autorzy projektu.

Łącznie na tegoroczną olimpiadę Zwolnieni z Teorii napłynęło tysiąc projektów. Złote, Srebrne i Brązowe WILKI trafiły do autorów blisko 300 z nich.

Prócz Kępna, Brązowe Wilki trafiły do uczniów z dwóch liceów w Ostrowie - II i IV.

Medialnym patronem olimpiady Zwolnieni z Teorii było RADIO ESKA.

Jak wiele niewidzialnej pracy wykonujesz w waszym domu?

Pytanie 1 z 13
Jeśli Ty nie zauważysz, że podłoga jest brudna, a w koszu na pranie jest pełno ubrań, nikt inny nie zauważy.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE