urzędnik

i

Autor: pixabay.com

Chcecie załatwić coś w urzędzie? To trzeba się pospieszyć! W wigilie urzędnicy mają wolne

2021-12-23 11:26

Wigilia wolnym dniem od pracy w praktycznie wszystkich urzędach w regionie. Więc jeśli coś musicie jeszcze przed świętami załatwić to niewiele czasu wam zostało. 24 grudnia drzwi w urzędach będą pozamykane. Wszystko dlatego, że za 25 grudnia, czyli za przypadające w sobotę pierwsze święto - należy się wolne. I w większości właśnie urzędy wyznaczyły je w wigilie.

Jeśli musicie coś urzędowo załatwić do świąt - to się pospieszcie. Bo macie czas tylko dziś. W wigilię urzędy nie będą czynne - w większości. Mowa m.in. o urzędach miast i gmin w Ostrzeszowie, Kraszewicach, Czajkowie, Grabowie nad Prosną, starostwie powiatowym, ZUS-ie, prokuraturze czy urzędzie marszałkowskim w Poznaniu. Wyjątkiem jest Kobyla Góra. Tutaj urzędnicy w wigilie pracują, ale wolne mają w poniedziałek 27 grudnia. Wszystko w związku z tym, że pierwsze święto jest w sobotę więc pracownikom należy się wolne. Przy okazji pamiętajcie o maseczkach i dezynfekcji, które obowiązują w urzędach.

Wysadzili bankomat w Częstochowie. Chcieli ukraść pieniądze
Sonda
Który świąteczny hit wolisz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE