Charytatywny bieg, koncerty, tańce, hulańce i dobra zabawa. To wszystko już 15 czerwca w Rogaszycach. Tego dnia odbędzie się tam II Festyn Rodzinny. To impreza, podczas której każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Zapisujcie sobie tę datę w kalendarzu już teraz!
Autor: FB Razem Dla Rogaszyc/ Archiwum prywatne
Szykujcie się na imprezę! Już 15 czerwca widzimy się w Rogaszycach, gdzie odbędzie się II Festyn Rodzinny. Jeśli chodzi o atrakcje - to każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Będzie coś do zjedzenia, będzie można potańczyć, pobiegać i posłuchać muzyki na żywo. Zagrają dla nas Top One i SZEFI, którego na pewno kojarzycie - nie tylko z naszej anteny ;)
Wszystko rozpocznie się o godz. 14:00, a o 16:00 zawodnicy wystartują, by spalić trochę kalorii, a przy okazji zrobić coś dobrego - nie tylko dla siebie. To w ramach charytatywnego biegu ,,Razem Przez Rogaszyce''. Chcecie dołączyć i spróbować swoich sił na trasie? Link do zapisów znajdziecie tutaj.