spychała

Autor: UKS PIAST POPRAWA OSTRZESZÓW

Adrian Spychała trzykrotnym medalistą Mistrzostw Wielkopolski Seniorów!

2023-03-13 11:40

Ten weekend zdecydowanie można zaliczyć na konto ostrzeszowskiego PIASTA. W sobotę tenisiści w ostatnim domowym meczu pokonali przeciwników ze Zduńskiej Woli - 7:3 - a w niedzielę trzy medale w Mistrzostwach Wielkopolski Seniorów wywalczył utytułowany zawodnik klubu - Adrian Spychała.

Ogromny sukces Adriana Spychały!

Zawodnik UKS PIAST Ostrzeszów stoczył wczoraj walkę w Mistrzostwach Wielkopolski Seniorów i - już po raz kolejny - pokazał, że jest w świetnej formie. Z Lubasza, gdzie rozgrywano turniej, Adrian przywiózł trzy medale!

Postawę Adriana należy bardzo docenić, ponieważ rywalizując w trzech kategoriach zdobył on trzy medale. Był on najlepszy w kategorii debli, gdzie występował z Mateuszem Lisieckim z drużyny Wicher Lisiec Wielki. Był też najlepszy w grze mikstowej, gdzie występował z zawodniczką Stelli Gniezno - Agatą Klabińską. Natomiast w singlu zabrakło niewiele żeby zająć pierwsze miejsce. Ostatecznie Adrian zajął miejsce drugie, co także jest bardzo dobrym wynikiem - mówi prezes UKS PIAST, Jarosław Krzywaźnia.

adrian

zdrian

adrian

Zawodnik UKS PIAST będzie też reprezentował klub na Mistrzostwach Polski Seniorów, które odbędą się w dniach 24-26 marca w Płocku. Jako patron medialny trzymamy kciuki za kolejne sukcesy Adriana - jak i całego Piasta.

QUIZ. Symbole seksu lat 80. i 90. Pamiętacie, w kim się kochaliście?

Który aktor (widoczny na zdjęciu) pojawił się w takich filmach lat 80. i 90., jak "Top Gun", "Koktajl', "Jerry Maguire"?