kpp

i

Autor: KPP Ostrów Wielkopolski

36-latek z Ostrzeszowa prowadził pod wpływem narkotyków - w domu miał całą ich kolekcję

2021-09-23 14:02

36 - letni mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego wpadł podczas rutynowej kontroli drogowej. Ostrowska drogówka zatrzymała BMW. Kierowca był trzeźwy, ale nie do końca zwyczajnie się zachowywał. W badaniu wyszło, że zanim wsiadł za kółko, wziął narkotyki. Na tym jednak nie koniec.

36-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego został zatrzymany do kontroli drogowej w Ostrowie Wielkopolskim. Policjanci podejrzewali, że może znajdować się pod wpływem narkotyków i ich przypuszczenia okazały się słuszne. Ponadto w miejscu zamieszkania 36-latka mundurowi znaleźli znaczne ilości narkotyków między innymi: 

Przeszukując mieszkanie 36-latka funkcjonariusze z Wydziału Kriminalnego znaleźli i zabezpieczyli kokainę, marihuanę, haszysz, tabletki ekstazy, amfetaminę czy „ciasteczka” z zawartością THC. W trakcie przeszukania funkcjonariusze znaleźli jeszcze między innymi szklaną butelkę z oleistą substancją, kilka sztuk atomizerów, opakowanie ze szklanymi lufkami. Policjanci zabezpieczyli też znaczną ilość gotówki, którą mężczyzna przechowywał w mieszkaniu.

Mówi Małgorzata Michaś, rzecznik Komendy Policji w Ostrowie.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków, za co grozi nawet 10 lat więzienia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE